• rodiny
  • páry

Dvůr pod Starýma Horama Vinařský penzion

Boršice 746
Kapacita: 29
Cena od : 750 Kč.

Vážení hosté, představujeme Vám projekt Vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA, který nabízí kompletní služby ve vinařské turistice. Splní Vám Vaši touhu po poznání našeho kraje v okolí královského města Uherské Hradiště, hradu Buchlova a našich malebných sídelních Boršic.

Je pro Vás připraveno ubytování ve stylových, komfortně zařízených pokojích až pro 30 osob. V restauraci si můžete vybrat z místních specialit a taktéž můžete navštívit podzemí – sklepy, které mají stylovou architekturu a to klenby křížové, valené a rotundální. Ve velkém sklepě se dozvíte historii okolí, budete seznámeni se zpracováním hroznů v minulých stoletích, ale také můžete ochutnat vína přímo ze sudu ještě v přírodní podobě před lahvováním.

A pokud by Vám to bylo málo, tak Vás zde rádi přivítají v privátním wellness, kde si můžete v poklidu dát náš vlastní sekt a odpočinout si ve vířivce či sauně.

Taktéž venkovní prostředí zvláště v měsících tepla Vám nabídne možnost procházky v našem areálu, kde máme bylinkovou stezku či naučnou vinařskou stezku, která Vám opět s košíčkem dobrot a vína poskytne klid, pohodu a vnímání smyslu víno a vinohradnictví.

A když ani to Vám nebude stačit, tak můžete sednout do sedla námi zapůjčeného kola a vyrazíte do krajiny protkané sítí cyklostezek s mnoha pamětihodnostmi při řece Moravě a nebo v kopcích kolem starobylého hradu Buchlova.

PLÁNUJETE SVATBU?

Vinařský penzion DVŮR POD STARÝMA HORAMA  je ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny nebo rodinné oslavy.

Svatební hostina probíhá v restauraci se stylovým nábytkem a krbem, s kapacitou 75 osob.

Součástí restaurace je krytá venkovní terasa, která slouží  pro  tancování a zábavu.   Pro svatební obřad můžete využít venkovní  prostory našeho areálu, za nepříznivého počasí může probíhat obřad na kryté terase.

Stavební hostina i zábava je pro hosty uzavřena a vše se odehrává v naprostém soukromí.

Cenové nabídky se vytváří na základě individuálních požadavků, cena jednotlivých menu je závislá na složení a výběru jídel. Uvaří zde pro Vás klasické menu, modernější kuchyni, rauty i další občerstvení. Pokud jste příznivci grilování, nabízí Vám zde možnost grilovat v naší nové stylové grilovně a udírně, kde Vám připraví různé druhy masa, ryb nebo zeleniny.

ŠLAPÁNÍ HROZNŮ DÍVČÍ NOHOU 2020

Mapa