Skyhome Jediné kompletně průhledné ubytování v ČR

Rudná
Kapacita:
Cena od : 2500

Už jste slyšeli o Skyhome – ubytování v přírodě? Že ne? To je ovšem velká škoda, tak to pojďme napravit 😉 Koncept takzvaných BubbleHome je známý po celém světě, a teď čerstvě, je jeden otevřen i u nás. 🌐💭 Kousek za Prahou, rozjel svoje podnikání cestovatel Víťa Musílek, který na svých cestách poznal spoustu zajímavých věcí, a mezi nimi i ubytování pod širou oblohou, ovšem s komfortem hotelového pokoje. Od volné přírody Vás dělí pouze průhledná bublina, takže máte pocit, že jste skutečně venku. Rezervujte si svůj pobyt na www.skyhomes.cz Je to vážně zážitek 😍😍

Příjemné propojení přírody a pohodlí.

Přijďte si užít dokonalý odpočinek v přírodě všude kolem vás. Skyhome je průhledný jednopokojový hotel s 360 stupňovým výhledem, který čeká na klidném místě v přírodě. Nenajdete u nás stěny, strop ani dveře, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude.

Kde se Skyhome nachází?

Skyhome najdete 30 minut od centra Prahy na oploceném pozemku, kde budete mít v noci dostatečné soukromí a klid. Dostanete se k sem MHD nebo Vás majitel vyzvedne autem. Přesnou polohu Skyhome Vám prozradí až po sjednaném termínu ubytování, aby návštěvníkům zachovali co možná nejklidnější prostředí.

Video

Mapa