• rodiny
  • senioři
  • kočárek
  • e-auto

Apartmány DaliHory Horské apartmány

Černý Důl 286, 543 44
Kapacita: 4
Cena od : 1200

O apartmánech: 

Apartmány naleznete na Slunečné louce v malebném městečku Černý Důl v srdci Krkonoš, u lesa a menšího tenisového kurtu, nedaleko centra (5 min. chůze) a lyžařského areálu (10 min. chůze).

Exteriér i interiér kombinuje cit pro moderní bydlení a horskou přírodu, nabízí příjemné ubytování, výhled na okolní lesy, na městečko a sjezdové tratě blízkého lyžařského areálu, jenž je součástí lyžařského střediska SkiResort Černá Hora. Slunečná louka, na níž dům stojí, je strategickým zázemím pro všechny nadšené lyžaře, skialpinisty, běžkaře, sáňkaře, turisty, cyklisty, a stejně tak, jako celá tato lokalita, poskytuje ty nejlepší podmínky pro sportovní aktivity, turistiku i relaxaci v přírodě po celý rok.

Apartmány jsou skvělým výchozím bodem pro všechny milovníky zimních sportů, od lyžaře, běžkaře, až po skialpinisty a sáňkaře.

Černý Důl je součástí velkého lyžařského střediska SkiResort ČERNÁ HORA – PEC a nabízí 2 lanovky a 5 vleků a 10 km běžeckých tratí. Sjezdovky a trasy jsou od apartmánů v dojezdové vzdálenosti 5 minut. Ve skiresortu funguje systém dopravy skibusy.

Nedaleko se nachází další areály patřící do celého skiresortu, a to Hofmanky, kabinová lanovka Janské Lázně, Live park Formánky, Protěž, areál Velká a Malá Úpa, Mladé Buky, Pec pod Sněžkou. 20 km je to do Skiareálu Herlíkovice a 30 km do Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Pro milovníky adrenalinu je v Peci vybudován snowpark. Využít můžete také zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a terénními vlnami v Peci a Černém Dole.

Běžkaři se mohou těšit na upravené i neupravené tratě přímo v Černém Dole. Nejvíce jich však najdete na Černé hoře. Tratě jsou dlouhé zhruba 5 až 10 km. A pokud počasí a sníh přeje, je možné za domem nasadit skialpy a vyrazit do terénu na vrcholky hor pro překrásné výhledy, nebo jen tak rekreačně po okolí. Ve SkiResortu Černá hora – Pec si můžete zapůjčit kompletní vybavení a využít znalostí a zkušeností průvodce.

Celoročně můžete vyrazit za kulturou a gastronomií do nedalekého Vrchlabí a Trutnova, pobavit se v Music clubu v Peci, s dětmi tvořit ve výtvarném klubu Bosorka v Janských Lázních, sjíždět bobové dráhy v Peci, v Mladých Bukách a Špindlerově Mlýně, relaxovat v léčivém termálním bazénu v Aquacentru Janské Lázně.

 

Virtuální prohlídka Apartmán A:

Virtuální prohlídka Apartmán B:

Vybavení

  • Kuchyně
  • TV a bezdrátové Wi-fi – ZDARMA
  • Krbová kamna a dřevo v ceně v pobytu
  • Infrasauna v ceně pobytu
  • Dog friendly Apartmán B
  • Terasa a ohniště

Video

Mapa